Shes 2 Kosa per Traktor Massey Ferguson 135,235

Shitet nga: . Dje 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
E ka sistemin e uljes dhe ngtitjes me sistem
Kurse kjo e 235 me sistem vajit me pomp pa kardan
Kontakti:044934938
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim