Shes Kose per Traktor Massey Ferguson

Shitet nga: . Sot 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
E ka sistemin e uljes dhe ngtitjes me sistem tklipit
Kontakti:044934938
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim