mulli lifam shkoklim dhe blurje

Shitet nga: raif Dje 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR   280 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Të tjera
Shkoklon kallamoq edhe blun
Grurin etj


+ VIBER 044742664 049309170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim