GRABUJA 3 LLOJE ME RRYP GJATSI 1.85m2.10m240m IMT

Shitet nga: KAJTAZ Sot 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   530 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
shitetn grabujat me rrypa 3 par te posa ardhne kemi 1
pare grabuja kuha te gjermonis si dhe ni par grebuja IMT te beogradit sunse lule dill per me shum kontaktoni

QMET 450evro 500evro 530evro 500evro
VIBER +38649589654 ose 044344493

GJINDEMI AFER FSHATIT BROJ RRUGA BROJ RUNIK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim