IMT 539

Shitet nga: mentori 08 Tet 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
shes traktor fergusan IMT 539 esht ky ne foto viti 88 me dukumenta mund te na shkruani edhe ne whats app dhe viber ne +38649886327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim