Traktor dhe rimorkio

Shitet nga: dan 22 Pri 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
shitet traktor imt 539 ne gjendje shum te mir i ban riparim ,, viti i prodhimit 1989,, i ka dokumentat ne rregull.
gjithashtu shitet edhe Rimorkio ( rami ) per traktor nese shiten komplet qmimi me i lir
....info :044273062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim