traktor

Shitet nga: 25 Dhj 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
Traktor ferguson 539 viti i prodhimit 2000 asht ne gjendje te rregullt dhe i ka 2000 ore te kalune me dokumenta te rregullt per ma shum ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim