Kumbaj massey ferguson mf 430

Shitet nga: faruk 20 Mar 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 999 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina korrëse
shitet kumbaja massey ferguson mf430 kumbaja esht ne gjendje shum shum te mir e gatshme
hederin e ka 3.00m ana e mrenshme
presekun e ka 1700kg 4 cilindersh dhe ka 85 ps
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim