plugj tbeogradit 755

Shitet nga: mentori 03 Dhj 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR   380 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Pjesët rezerve
shes pllugj tbeogradit jan kta ne foto me umi shum tmir ndrrim i munshem per me shum mund te kontaktoni edhe ne viber dhe whats app +38649886327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim