suzuki 600cc dhe yamaha 125cc

Shitet nga: keli 18 Mar 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Viti: 2012
Komuna: Skenderaj
Motoçikleta : Kros/Enduro
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: GSR600 org
suzuki 600 kubik sajlla e kfaqilles ju ka kput dhe yamha 125 kubik gjendje rregullt vetem guma e mramt ju ka prisht duhet me ja ndrru mrenshmen dokumentat nuk i kan por ju garantoj qka ka naj problem me kta matorra Qmimi suzuki 350euro yamaha 300 euro kurse 2te 550euro ndrrimi
i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim