Audi A8 4.2 -07

Shitet nga: Rushit 08 Sht 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 200 EUR   15 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Vetura eshte ne gjendje shum te mir nuk ka newoj per investime ,,326 ps ,,me sensora para dhe mbrapa eshte e rujtne siq shihet edhe ne foto shpenzimet sipas vozitjes mesatare ,vetura osht me lift qohet dhe ulet sipas deshires dhe shum sene tjera qe i ka A8 muzika Bosse etjj etj😍,, 2 par fellne ,per me shum edhe ne Viber 049-464-485 ndoshta edhe ndrrim vetem me automatik nvaret me qfar veture ,,Golf 6,BmwM5 ,Passat CC etjj ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim