Mercedes Benz 250

Shitet nga: Ajet 25 Pri 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
shitet vetura Mercedes Benz 250 dizell 2.5 ne gjendje te mir mir optike dhe fizike ndrrohet edhe me kombi me 7 ulse+prokolic ose me ndonje vetur tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim