SHES GJIPIN OPEL CAMPO 4X4 -96

Shitet nga: arben 13 Nën 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   4 000 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Campo
Shes gjipin OPEL CAMPO TURBO DIESEL 2.5 eshte 4x4 .Viti i prodhimit 1996,ne gjendje te rregullt tip top i regjistruar ne Rks po permomentin osht i qlajmruar posedon goma te reja te stines te veres dhe te dimrit dhe posedon kabinen.bejm ndrim me materjal ndertimor ose me mjete buqsore ,per me shum informata na kontaktoni ne numrin e telefonit:044626110 viber watca njeti numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim