HILTI ORIGJINAL

Shitet nga: Hilti 10 Shk 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

620 EUR   830 EUR

Komuna: Skenderaj
Shitet hilti origjinal me te gjitha paisjet dhe burgiat, eshte ne gjendje perfekte... 620€. 049 61 64 63
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim