Shitet ose ndërrohet makina dhe kamioneta

Shitet nga: Makine 03 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shitet makina për prodhimin e kockave dhe bllokave.
Makina ka kallëpin për prerjen (prodhimin) e kubëzave prej betoni.
Makina qet nga 10 kubëza përnjëherë.Kubëzat janë në formë të I-së, të ngushtuara në mes.
Janë standarde plus e ka edhe kallëpin e bllokave nga 4 përnjëherë.
Bllokat janë standard.
Kamioneta është mercedes 307.E çlajmëruar.
Bëjmë ndërrim me traktor.
Nëse jeni të interesuar mund të lajmëroheni në këta numra:044 495 873,si dhe 049 260 465.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim