Dyer me shumic dhe pakic 044945648

Shitet nga: Labinot 14 Jan 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Skenderaj
Shesim dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjonet
te gjitha kto jan me gumic e brava komplet
dera e dhomav 90cmX200m 60€-70€-80€
dera e hyrjes100€- 120€
dera e sallonit 70€
dera e banjos 60€
dritare duke fillu prej 15€-35€
tel.049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim