Izolim zvicerran

Shitet nga: Hidroizolimi luani 16 Gsh 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Bejm hidro dhe termoizolimin e terasave ballkonave bodrumave pishinave me materjal zvicerra te firmes se njohur sika me garancion 20 vite ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim