kande

Shitet nga: Agim Mulaj 10 Pri 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: SkenderajShesum dhe japum me qira shalltafne kande kravata dhe shtylla.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim