Dyer dhe dritare te drurit

Shitet nga: xxx-xxx 26 Qer 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim