Dyer per dhoma komplet 70€ 045327459

Shitet nga: labinot 22 Jan 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesum dyer te dhomav dyer te hyrjes dyer per banjo dyer te kuzhinav me gjom punojm edhe me modele te ndryshme si dhe me ngjyra te ndryshme dritare me qmime te volitshme dyert prej 70-120€ dritaret prej 15-35€ ju mirpresum 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim