Extra Dyer te Drurit 60€

Shitet nga: shpeta Dje 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Prodhojm dyer dhe dritare nga druri me qmime te ndyshme Dyer te kafta 60€ dyer te bardha 70€ Dyer me Llak 80€ dhe dritare 35€ per me shum info tel:045474071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim