Extra dyer per dhoma

Shitet nga: shpeta 16 Jan 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Prodhojm dyer dhe dritare nga druri me qmime te ndyshme Dyer te kafta 60€ dyer te bardha 70€ Dyer me Llak 80€ per me shum info tel:045982232
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim