ROLETA BLIRI - Roleta te jashtme nga PVC - AL

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Bliri 21 Maj 18:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Super ofert nga Roleta Bliri,
Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI
Roletat punohen sipas masave te dritares.

Me garancion deri ne 5vjet, cilesi e lart, çmimet me te lira ne treg!

Keto roleta sherbejn per ndalimin e drites pra erresimin total te dhomes, mbrojtjes nga Dielli, ndalon te ftoftit deri ne 20% si dhe zvoglon zhurmen.
Njoftojm diasporen se munden me porosit roleta pa qen prezent, dhe se garantojm ne kualitetin tone.


Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta numra kontaktues:
044-200-070.
045-661-844 (viber, whatt's app)./
049-401-904

Per me shume punime tona mund ti shikoni ne facebook - Roleta Bliri

https://www.facebook.com/roleta.bliri

Punimet tona ne Facebook.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim