ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 M2

Shitet nga: METI MONT Sot 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC
ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE
ROLLO ZEBRA DHE SHUMM LLOJE TJERA
044 100 035 VIBER 049 114 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim