Breitling

Shitet nga: 03 Jan 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   450 EUR

Komuna: Skenderaj
Prodhimet : Për meshkuj
shes oren e firmes Breitling for Bentlye motors ,ora eshte me levizje automatike dhe eshte shum precize , kjo ore ka ardhur nga gjermanija dhe qmimi i saj ne nivel nderkombetar per momentin eshte 650 dollar, ora eshte e bajtne mirpo eshte shum e rujtne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim