Korg prophecy

Shitet nga: Perparim 09 Pri 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
E ardhur Nga Gjermanija Me super Ngjyra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim