Punojm Bagllama per prokolica te Trepçes

Shitet nga: 28 Shk 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Punojm Bagllama per prokolica si te Trepçes me shumicë dhe pakicë.

Eurometal Durmishi - Skenderaj
Viber 049 513 716
044 61 40 61
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim