Punojm Bagllama per prokolica te Trepçes Viber

Shitet nga: Mentor 21 Qer 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Punojm Bagllama per prokolica si te Trepçes me shumicë dhe pakicë.


Viber 049 513 716
044 61 40 61
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim