Punojm te gjitha llojet e krillave per traktora

Shitet nga: Mentori 17 Shk 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Punojm te gjitha llojet e krillave si dhe pjes per traktora , gjindemi ne Skenderaj RR. Nena Tereze Lagja 3

EuroMetal Durmishi 049513716 edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim