SERRA (komplet konstruksioni,pa mbulesë)

Shitet nga: Naseri 16 Shk 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Skenderaj
SHITET SERRA (si në foto).me dimensione 5x20m.=100m2.=1 ari.

Serra ka vetëm konstruksionin e kompletuar në gjendje shumë të mirë.

Shitet në gjendjen siç është,kurse demontimin dhe transportin e bënë blerësi.

Serra gjendet në afërsi të Skënderajt 2-3km.

Çmimi 500€uro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim