Apartament ne SARANDE 54.5m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albian Baci 04 Krr 23:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 54.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Skenderaj
Apartament me vetem 70m largesi nga plazhi dhe shum afer shetitores se qytetit. Apartamenti eshte i perbere prej salloni, 1 dhome gjumi, 1 banje dhe ballkon me pamje nga deti. shitet i mobiluar. Disponon Certifikat Pronesie.

Nr.03


Per me shum info kontakto ne :
+386(0)49404802 / +355(0)674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim