BANESA NE SKENDERAJ

Shitet nga: Fatmir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR   48 000 EUR

Komuna: Skenderaj
SHITET BANESA NE SKENDERAJ BANESA ESHT ME (LIFT ) ME NXEMJE QENDRORE ME RRYM ME UJE ME OGJAK PER DRU ME GARAZH PER KERR BANESA KA [1SALLON ]+KUZHIN ] +2 DHOMA GJUMI +2 BALLKONA 1BANJO 1KORIDOR BANESA GJINDET NE KATIN E PARE ESHT ME DUKUMETA TE RREGULLTA NUMRI pTELEFONIT KY IVAJBER 00447723867926 FATMIRI JU MIR PRESUM BANESA GJINDET NE QENDER FILL MI KOMUN TE RE BANESA ESHT FLAK E RE DHE E PERSHTATSHEME PER BANIM BANESA I KA BALLKONAT TE GJAT E TE GJAN I BALLKONAT ZAN TAVULIN ME 6 KARRIKA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim