Banesa prej 91m2 ne Skenderaj

Shitet nga: Dritoni Dje 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banesa ne shitje 91 m2
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Skenderaj
Shitet banesa 91 m2 ne Sheshin Adem Jashari, ne ndertesen te bankat BKT dhe Banka Ekonomike, nen restorant Arberi.
Banesa ka sallonin e madh me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjon, korridorin dhe ballkonin me dalje nga njera dhome e gjumit dhe nga salloni. E gatshme per banim. E ka te siguruar ujin dhe liftin nonstop.

Per me shume informata kontaktoni ne: 045433042 dhe 049228736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim