SHITET BANESA NE SKENDERAJ

Shitet nga: Fatmir 23 Sht 01:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR   48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 77 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Skenderaj
SHITET URGJENT BANESA NE SKENDERAJ BANESA ESHT ME (LIFT ) ME NXEMJE QENDRORE ME RRYM ME UJE ME OGJAK PER DRU BANESA KA [1SALLON ]+KUZHIN ] +2 DHOMA GJUMI +2 BALLKONA 1BANJO 1KORIDOR BANESA GJINDET NE KATIN E PARE ESHT ME DUKUMETA TE RREGULLTA NUMRI pTELEFONIT KY VAJBER 00447723867926 FATMIRI JU MIR PRESUM BANESA GJINDET NE QENDER FILL MI KOMUN TE RE BANESA ESHT FLAK E RE DHE E PERSHTATSHEME PER BANIM BANESA ESHT NE GJENDJE TE SHKELEQYSHM SKA LAGESHTIN SKA ER ESHT SHUM E PASTER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim