Shtepia

Shitet nga: avdi shabani 16 Shk 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: rr: Ilaz Kodra
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Skenderaj
shitet shtepij dhe lokalet e cila gjnden ne rrugen Ilaz kodra per ball restaurant N5 shtepija osht e mobilun ka rrym ujë 24orë kanalizim dhe është e legalizun ka leje edhe per gjys kati me vazhdu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim