Shiten 3 ari truall Skenderaj L2

Shitet nga: Rexhë Nebihi 24 Shk 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Skenderaj
shes 3 ari truall ne lagjen nr 2 ne Skenderaj per banim trualli posedon kanalizim dhe uje gypa te gjere te qytetit, energji elektrike asfaltuar leje urbanistike cmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim