Truall dhe objekt ne Skenderaj

Shitet nga: Avdi shabani 30 Pri 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rr Skenderbeu
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Skenderaj
shiten 35ari truall dhe objekti i ndertar nda druti i cili ka dy kat
perdhes ka 350m2
kati i par 540m2
i pershtatshem per qdo lloj biznesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim