Truall prej 3 ari ne Skenderaj

Shitet nga: Hyseni Dje 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Skenderaj
Shitet trolli buzë rruges "Miftar Bajraktari" posht banese se UQK-së
trolli ka infrastruktur te kompletuar (rrymë, ujë ,kanalizim ) ka dokumentacion te rregullt .Trolli gjindet ne emer tim personal dhe mund te perkthehet menjihere pas marveshjes pa asnjë problem.
Nr.i telefonit 044617580 . Viber +37744617580 ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim