shiten troje per banim dhe per biznes

Shitet nga: Avdi shabani Dje 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rr Skenderbeu
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Skenderaj
shes parcelen e tokes prej 38 ari
Prcela e tokes gjendet ne magjistralen Skenderaj - Mitrovic perballa restorant freskia objekti i ri
Parcela edhe mundet te ndahet sipas kerkesav
Ndahet per shtepi banimi dhe per biznese buz rruges krysore
Na kontakton ne 049165308
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim