Bika, lopë, vjeta

Shitet nga: fatmir 03 Jan 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Ferma gjindet në Greiçec, kafshet jan rregullisht ne natyre, mish cilësor dhe me kualitet të lartë, kemi racë Simental he Matafank...tek ne rezervohen para kohe bikat ...nr viber 049424808
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim