Incubator automatik

Shitet nga: sedat 19 Jan 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Therandë
Me kan met edhe 4 inkubator deri te vjen turra tjeter dhe qeta kater i kam lshu per 200 euro qmimi i fundit
Shesim Inkubator Fabrikisht te pa perdorur qe gjithçka e ka automatike si rrotullimin çdo dy ore , lageshtin dhe temperature automatike. Gjithashtu perveq 220 volt e ka edhe kabllen me hyrje per 12 volt per ta lidh me bateri te kerrit apo cfardo 12 volt per kur te nalet rryma
Kujdes se ka hi ne treg nje lloj fallc ajo nuk ban hiq se e ka plasitiken shum shum te holl edhe brezh ne mes nuk kan hiq dy dit e fundit duhet mja hjek ato ku rrin vezet e mi qit ne plastik ata nuk kan hiq
Ndersa dallimi te mit e kan plastiken me katrora te forcune krejt katrora edhe ne mes kati prej katit ka mrezh qe dy dit e fundit vezet lshoen ne qat mrezhen ,dmth une ne fillim kam marr per moster edhe qasi edhe si kam shit se nuk bajn ska shanc.
Pula
Qura
Gusa
Shota
Fazana
fellanza etj
Inkubatori eshte 240 Euro per 96 Vez
Mirpo keni kujdes me kta inkubatort qe sjan fabrikisht qe pi marojn vet pe blejn nje termostat 30 euro e po te maron inkubator , kta nuk qelin vetem perqindje e vogl ndersa kta qe i shes une jan fabrikisht edhe qelin super
049183871
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim