Knusi me pul

Shitet nga: 30 Nën 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Therandë
Te dyt jan te sivjetit,zogza sapo ka filluar te bej vez,kemi dhe lloje tjera
Qmimi i padiskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim