Lopë,bika, vjeta

Shitet nga: fatmir 16 Tet 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
U kam ne shitje 3 lope me vjeta (4 muajsh) dhe jan barsa, 2 lop barsa pa vjeta, 2 mshtjerra barsa dhe 5 mzet (300-350 kg). Te interesuarit let lajmerohen ne nr dhe viber +37744760331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim