Makineri per dritare pvc

Shitet nga: Liman 19 Jan 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten kto maqina per dritare
Pegell Someco 3 koka prodhim italian
Sharre Kombimatec 2koka me mates digjital prodhim anglez
Pastruese Urban per 3 pal brisqi me 4 pozicione prodhim gjerman,shpuesen per brava me shabllone MLA
Maqinat jane ne gjendje perfekte dhe mund te provohen ne vend .maqinat shiten vetem komplet jo veq e veq Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim