Maqina per dritare te plastikes

Shitet nga: Liman Dje 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
maqinat jane ne gjendje shume te mire ,dhe mund te provohen ,qmimi me marrveshje(i volitshem).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim