Sharr me dy koka

Shitet nga: Liman 22 Qer 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
sharr me dy koka kombimatec ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim