Sharre me dy koka

Shitet nga: Sot 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
sharr me dy koka kombimatec ne gjendje shume te mire
mates digjital ,shume precise,mund te provohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim