Vibrator betoni wackerneuson

Shitet nga: Gzimi 17 Maj 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet motorri elktronik per vibrator me tri dalje ose per tre vibratora me hollsisht munde te thirrni ne tel ose viber 049150668
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim