N.SH.''BESI'' Sherbimet e Pastrimit

Shitet nga: Besi 15 Sht 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
N.SH.''BESI'' Bejm pastrimin e banesav shtepiav dhe mirmbajm oborre.

Me Porosi: Ditore,Javore apo Mujore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim