Kamera xhirime * DJ muzik profesionale per dasm

Shitet nga: kamera 15 Sht 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Të tjera
BEJME XHIRIME ME KAMERA PROFESIONALE HD , SI DHE FOTOGRAFIME ME APARATE PROFESIONALE PER DARSMA AHENGJE BANKETE ETJ ME QMIME TE VOLITSHME.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim